Чи маю я зареєструватися, щоб зробити замовлення у вас на сайті?

Ви можете робити покупки, не реєструючи обліковий запис у нашому інтернет-магазині.

Чи можлива доставка ручної поклажі за кордон?

Доставка лише в Україні.

Чи можу я особисто забрати замовлення?

Можете, за адресою, яка вказана у нас у контактній інформації.

Коли я зможу отримати гроші за повернення товару?

Гроші буде повернено протягом 14 робочих днів банківським переказом на рахунок, вказаний Клієнтом.

Чи можу я купити запасні частини для валізи (наприклад, колеса)?

Так. Для цього, будь ласка, надішліть електронного листа. Будь ласка, додайте до нього фотографію пошкодженої валізи та пошкодженого місця, щоб служба могла визначити модель валізи та відповідну частину. У випадку коліс важливо, чи є вони правими або лівими, передніми або задніми.

Скільки кілограмів можна провезти безплатно?

Все залежить від авіакомпанії. Але загальні правила такі: правом на безкоштовне перевезення багажу користуються всі, крім немовлят до двох років, які летять без місця. Зазвичай в економ-класі можна безкоштовно провезти 20 кг, у бізнес – 30 кг, а у першому класі – цілих 40 кг багажу. Винятків із цього правила багато - бувають приємні (наприклад, British Airways і Air France дозволяють безкоштовно провозити 23 кг) і не дуже (багато лоу-кост компанії дозволяють провозити тільки 15 кг, а деякі, наприклад RyanAir, і взагалі візьмуть доплату за будь-яку валізу. , що здається у багаж). Більше пощастило тим, хто летить до США, Канади чи деяких країн Центральної та Південної Америки – будь-який пасажир, незалежно від класу квитка, тут має право на безкоштовне провезення двох валіз по 23 кілограми кожен. Щоправда, на жаль, у період кризи багато авіакомпаній посилюють правила і для заокеанських польотів і дозволяють безкоштовно провозити вже одне місце багажу. Останньою про такі зміни заявила British Airways.

Що робити, якщо перевага багажу?

Якщо перевага невелика – 2-3 кілограми, велика ймовірність, що вас великодушно пропустять, заплющивши на це очі. Однак співробітники багатьох авіакомпаній настільки педантично ставляться до переваги, що змушують платити і за півтора зайві кілограми. Як цього уникнути? Насамперед, перед реєстрацією підійдіть до будь-якої незайнятої стійки та зважте валізу на стрічці транспортера. Якщо ви бачите невелику перевагу, то у вас є час і місце, щоб пересортувати речі - надягніть на себе куртку або перекладіть частину речей в ручну поклажу. Якщо ж перевага у вас велика, то швидше за все, доведеться доплатити. Вартість одного кілограма вище за норму різна, але в середньому він дорівнює 1.3% від повного тарифу квитка в економічний клас.

Що робити, якщо я забрав чужу валізу?

Щоб запобігти такій неприємній події, радимо купити не звичайну чорну валізу, а якусь яскраву і з малюнком, або просто повісити на свою валізу розпізнавальний знак – яскраву стрічку, ниточку або бирку – тоді ви запросто зможете відрізнити вашу валізу від усіх інших. Також при отриманні багажу незайвим буде звірити номер на бірці валізи та багажної квитанції, у багатьох аеропортах вас без цього не випустять - підстрахування проти крадіжки валізи. Якщо все ж таки сталося так, що відкривши валізу, ви виявили зовсім не свої речі, відразу ж зв'яжіться з авіакомпанією і відвезіть валізу назад. На той час швидше за все людина, яка забрав ваш багаж, теж виявить помилку, і за допомогою представника авіакомпанії ви зможете швидко помінятися.